Světlo, které směřuje do budoucnosti

Některé vynálezy zapadnou a některé nakonec překročí i své vlastní hranice. K těm úspěšným (v oblasti světelných zdrojů) patří například dnes tolik vyhledávané a využívané moderní led panely. Původně se měly stát náhradou za klasická kancelářská svítidla do rastru (60×60 cm) na trubice T8. Jejich nevšední, a navíc luxusní vzhled, díky čemuž tato světla zapadnou skutečně do každého interiéru, umožnil proniknutí do všech druhů interiérů.

led panel

 • Dnes tato svítidla najdeme nejen v domácnostech, ale také v kavárnách, vinárnách, hotelech a dalších komerčních i soukromých budovách.

Úspora a elegance

Tyto světelné zdroje https://www.lightpark.cz/led-panely/ jsou oblíbené nejen pro svůj originální vzhled, ale také pro úsporný a v podstatě bezúdržbový provoz.

 • Mezi jejich hlavní vlastnosti patří především

  1. vysoký výkon
  2. nízká spotřeba elektrické energie
  3. jednoduchá manipulace při samotné instalaci
  4. široké možnosti využití.

Led panely jsou totiž vyráběné takovým způsobem, aby bylo možné instalovat je do podhledů anebo přisadit pomocí klipů. Využít lze i speciálně konstruované rámy. Můžete je také snadným způsobem zavěsit. Díky svému tvaru je světlo rozptýleno po celé místnosti. Dalo by se říci, že jsou to světla budoucnosti. Jejich využití bude logicky čím dál širší.

paenl

 • Jestliže bychom chtěli tyto světelné zdroje charakterizovat jednou větou, pak bychom mohli říci, že se jedná o světla, která pracují s maximálním nasazením za minimum energie.

Čtverec nebo obdélník

Led panely se vyrábějí standardně ve svou základních tvarech. Jedním tvarem je čtverec, který je více využívaný. Dalším tvarem, který se teprve prosazuje, je obdélník. Led panely patří mezi trendy interiérová svítidla, která dodávají každé místnosti luxusní vzhled.

 • Pryč je doba obrovských lustrů, dnes v této oblasti sázíme na nenápadnou eleganci.

Světlo, které směřuje do budoucnosti
4.4 (88.33%)12