Jarní oblékání v rytmu barev

Jaro sebou přináší různé změny, nese se ve znamení očisty a něčeho nového. Každý to můžeme vzít po svém, tak proč si čekání na jaro nezkrátit příjemnými změnami, třeba v našem šatníku. Konečně skončí období, kdy jsme se museli schovávat pod kabáty a čepice a můžeme ukázat co v nás je. To co si oblékneme, může ovlivnit i naši náladu, a to určitě nechceme dovolit. Dopřejte si pro sebe něco hezkého a udělejte si radost. Nejnovější jarní trendy už byly odtajněny, ale pokud nemusíte mít hned všechno z nejnovějších kolekcí a přesně podle trendů, obecně pro jarní oblékání platí především nošení pestrých barev, ale také květinových vzorů. A hlavně klidně si můžete i trošku pohrát a dát najevo co si myslíte. Nejdůležitější je, cítit se dobře, neodolatelná a sexy.

přehlídkové molo

·         Hlavní roli hrají barvy: pořiďte si alespoň jeden kousek, v pestré barvě, kterou máte ráda. Letos se bude nosit hodně barva korálová. Bude slušet každému, jen je potřeba dbát na to, že pokud obléknete jeden kousek hodně výrazný, zbytek už by měl být decentní, včetně líčení a účesu. A to platí v případě jakékoliv barvy, kterou zvolíte. Jarní barvy by měli být teplé, vybírejte žlutou, oranžovou, béžovou, hnědou nebo zlatou barvu.
líčení rtů

·         Nebojte se kombinovat: vůbec nebude vadit, když se trošku odvážete a zkusíte kombinovat. Klidně vyneste netradiční vzory a zkombinujte i proužky a puntíky. Jen pozor, ať to moc nepřeženete a nevypadáte naopak jako klaun, který se chystá na dětské představení. Každý člověk, i když není módní guru, ale má alespoň zdraví úsudek, by měl poznat co už je moc. Pokud si přece jen nejste jistí, koukněte na internet na ukázky z přehlídek.

·         Malinko se ukažte: jarní počasí často dovoluje se i trošku ukázat světu. Poodhalte tak decentně kousek kůže a staňte se neodolatelnou bohyní. I tady platí, že všeho moc škodí, takže se toho držte a ukažte buď nohy nebo dekolt. Obojí najednou bohužel umí někdy působit nepatřičně až vulgárně. Dáma by měla být krásná, ale pořád trošku tajemná, tak na to pamatujte a ukažte vždy jen něco.


CategoriesNezařazené