Instalatéra si na čištění odpadů pozvěte klidně i na Štědrý den


Jak dlouho se těšíte na Štědrý den? Děti jej vyčkávají ještě v době školní výuky před začátkem vánočních prázdnin, a je v zásadě jedno, zda venku sněží, nebo se počasí podobá spíše polovině října. Příchodem Štědrého dnes se mění u mnohých z nás mentalita a lidé jsou si k sobě rázem blíž. Brzdí se vzájemné třenice a hádky a přejeme si do dalšího života mír, klid, lásku a štěstí.

Tato atmosféra se promítá i do štědrovečerních příprav, a ačkoli mají hospodyně již ráno napilno, i ony se těší, až zasednou ke stolu a ochutnají to, co samy připravily. V tento slavnostní den se zdá, že vám nemůže pokazit náladu vůbec nic, ani některé trapné reklamní SMS s nabídkou mimořádných slev zboží. Jenže stačí málo, a den se promění v noční můru. Jen si představte, že se vám v osm hodin ráno zanese odpad na toaletě, a k tomu neodtéká dřez v kuchyni.

toaletní papír

Kutilové jsou sice nevrlí, že musí sáhnout do krabice s nářadím, ale nakonec z ní vyprostí gumový zvon, instalatérské péro, hasák, sikovky, gumové rukavice a další pomůcky, a jde se na věc. Ne vždy se ale zadaří a může se stát, že si s proražením ucpaných odpadů nevíme rady. Někdy může být závada až v kanalizaci, a to není legrace, protože tamní zátka je od bytu daleko a vy nemáte při ruce cisternu s tlakovou vodou. V odpadu také mohou být i předměty, co tam nepatří, například vzpříčené ořechové skořápky, kusy dřevnaté zeleniny, kosti, knoflíky, řetízky či mince.

vánoční stromek

Že je zrovna Štědrý den a vaše slavnostní chvíle pokazil ucpaný odpad a všudypřítomný zápach ještě neznamená, abyste se kvůli tomu v zoufalství opíjeli. Zavolejte ihned instalatérský nonstop servis. Instalatéři dorazí na profesionální čištění odpadů během pár desítek minut, protože udržují nonstop pohotovost. Nakonec všechno dobře dopadne a dárky si pod stromečkem rozdáte již v naprostém poklidu, bez známek nějaké nepříjemné události.