Nekomplikujte si zbytečně stěhování


Stěhujete se z bytu do rodinného domu po rodičích, kteří vám jej přenechali do užívání? A zůstal v něm i nábytek a další vybavení, přičemž byste rádi některé kousky zachovali a měli více času na rozmyšlenou? Pak si objednejte pronájem skladovacího kontejneru OTP sklady. Co tím získáte?

skladové kontejnery

Nahradíte bytového designéra – bytoví designéři pracují většinou se speciálním software, který vám předem představí více variant rozmístění nábytku, a vy se pak rozhodnete pro jednu z nich. Toto je ovšem pouze softwarový model, chcete-li si to vyzkoušet naživo v měřítku jedna ku jedné, necháte si před dům přistavit ocelový kontejner a do jeho útrob pohodlně vyskládáte všechny skříně, stolky, komody, postele atd. Odtud pak budete podle svého uvážení jednotlivé kusy nábytku odebírat a kombinovat s nimi jejich rozmístění v obytném prostoru. Nahradíte bytového designéra, bude to zábavná hra a navíc veškerý nábytek bude bezpečně uložen uvnitř kontejneru.

přeprava ocelových kontejnerů

Probírka věcí – až budete mít čas, budete z útrob kontejneru vyprošťovat jednu věc za druhou a rozhodovat se, zda si ji ponecháte, nebo ne. Ty, co nechcete, odvezete na sběrný dvůr nebo nabídnete k prodeji přes bazar. Vyplatí se na toto rezervovat více času, protože mezi starožitnostmi a dalšími předměty staršího data výroby můžete nalézt i velmi krásné kousky, poctivě vyráběné například ručně, čemuž se stěží vyrovná mnoho výrobků současné produkce.

Kontejner pro rekonstrukci – pokud se rozhodnete objekt alespoň částečně rekonstruovat, může se vám kontejner hodit jako dočasné úložiště věcí prakticky na cokoli, co se do něj vejde, a na libovolně dlouhou dobu. Kontejnery bezpečně chrání všechny předměty před povětrnostními vlivy a mají uzamykatelná vrata, takže jsou vaše věci uvnitř skryté před zraky různých kapsářů a zlodějíčků. Pronájem kontejneru lze uskutečnit jako krátkodobou akci, anebo jej mít na zahradě třeba i půl roku.