Únikovka jak se patří

Nestačí jen sedět na místě, musíte se pustit do akce.Úniková hra v Kutné Hoře je jedinečná a originální. Rozhodně se při ní nudit nebudete. Není to žádná běžná hra, u které byste jen seděli a čekali, co se stane. Musíte převzít iniciativu a jít do akce. Budete hledat kódy k zámkům, skryté předměty, nápovědy, které vám pomohou odhalit mnohá tajemství. Sedět můžete doma u počítače, tady se budete bavit naživo. Vše zažijete na vlastní kůži!nouzový východ.jpg

Místnost Enigma

Tajemná a tajuplná je místnost Enigma. Základní prostředí, ve kterém se budete nacházet hned po příchodu. Jakmile se zavřou dveře, už je to jenom na vás, vaší fantazii, přemýšlení a uvažování. Místnost skrývá mnohá tajemství. Těšte se na tajuplný a hrůzostrašný zážitek. Pokud děti nemají ani 15 let, měli by přijít v doprovodu s dospělým. Sami hrát nemohou. To svědčí o mnohém.

  • Máte 75 minut, abyste se dostali z tohoto strašidelného světa. 75 minut přemýšlení, vymýšlení a naprostého pohlcení. Prostředí, ve kterém se budete nacházet, vás ihned vtáhne do děje. Hledejte další stopy k vyřešení záhad.
  • Kolik členů může mít tým? Tým se skládá z dvou až pěti členů. Může jít o rodinné příslušníky, kamarády, známé nebo kolegy.

Další velice populární a poutavou zábavou je Dvojitý agent. Při této hře platí stejné podmínky, musíte se co nejdříve dostat ven pomocí různých klíčů. Najděte skryté předměty, které vám pomohou, abyste se dostali ven. Při této hře však musíte přijít ještě na to, jaké tajemství zahaluje vašeho kolegu. Zjistěte pravdu o vašem kolegovi agentovi.prchající pár.jpg
Děj vás pohltí a vy si budete užívat každou chvíli. Jistě se budete také dobře bavit. Zapojíte logické přemýšlení, kreativitu a schopnost rychle se intuitivně rozhodnout. Zažijete báječný zážitek, který vás nejenom bude bavit, ale duševně vás naplní výjimečnými okamžiky, na které budete ještě dlouhou vzpomínat. Adrenalin, zábava to všechno zažijete při únikové hře.