Skříně pro každého

Co máte očekávat

Pokud potřebujete využít prostor co nejefektivněji anebo potřebujete pořídit skříně na míru do prostoru, který není zrovna moc uzpůsobený běžnému nábytku, je nejlepším řešením obrátit se na osvědčeného výrobce nábytku na míru. S aplikací moderních metod vám odborný pracovník s vašimi problémy ochotně poradí a po přesném zaměření prostoru, kde chcete nový nábytek mít, vám vytvoří návrh v 3D provedení, abyste společně mohli vybrat nejoptimálnější řešení, které bude odpovídat vašim představám a potřebám, přejdete k výběru vhodného materiálu a zároveň se dozvíte, jak bude zakázka finančně náročná. Nic vás tedy v průběhu realizace zakázky nepřekvapí a dostanete přesně takové skříně na míru, jaké jste si naplánovali.

skříně na míru v chodbě bytu

Pro moderní a funkční nábytek se osvědčil materiál lamino, který firma nabízí v dekoru dřeva anebo ve škále různých barev. Lamino je dnes nejpoužívanějším materiálem v nábytkářství.

Lamino v nábytkářství

Lamino (LTD) je pro své vlastnosti a pro cenovou dostupnost velice oblíbeným materiálem s mnoha dekory. Nábytek z lamina je pevný, snadno udržovatelný a odolný. Je jen potřeba ho chránit před dlouhodobou vlhkostí. Mezi jeho přednosti patří hlavně tvrdost. Střed lamino desek je vyrobený z dřevotřísky označené jako DTD. Na dřevotřísku je nalepený laminovací papír, ten dává desce dekor. Povrch desky tvoří tvrdá vrstva melaminové pryskyřice. Povrch může být hladký a lesklý nebo i matný a také ho lze vytvořit se strukturou dřeva.

Desky se vyrábí v mnoha šířkách a pro kvalitní výrobu nábytku jsou dané jasné parametry, jaké desky jsou na co vhodné. Samozřejmostí jsou certifikáty o zdravotní nezávadnosti materiálu.

skříně v šatně

Pečlivý výběr

Pokud navštívíte vzorkovou prodejnu nebo webové stránky, můžete si prohlédnou pro inspiraci vystavený nábytek. U skříní máte mnoho možností, jak si je uvnitř rozdělit, aby se co nejlépe dal využít jejich prostor. Pro výběr skříňových dveří se rovněž můžete nechat inspirovat. Odborník vám rád vysvětlí výhody hliníkových posuvných dveří a seznámí vás se všemi problémy, kterých se můžete vyvarovat, pokud si necháte poradit od lidí, kteří už mají v oboru bohaté zkušenosti.