Muži a jejich myšlení

Abyste se vyvarovali konfliktům s pány, je zapotřebí znát to, jak jejich mozek funguje. Přestanete se pak zlobit za věci, za které vlastně ani nemohou. Oni mají totiž stejnou potíž – nechápou, proč vše tak řešíte, proč vše tak rozebíráte, a proč všechno vidíte tak složitě. Když spojíme tato dvě pohlaví, můžeme se učit jeden od druhého. Když jim ale neporozumíme, nikdy se nemůžeme shodnout a pochopit.

sochy, naslouchání

1) Ego

Jak víte, muži občas ani neumí přiznat, co doopravdy cítí. Jsou totiž nastaveni tak, že musí být těmi nejsilnějšími bytostmi světa, a jejich problémy se nesmí dostat na povrch. Jaká ostuda by byla projevit city!

Chtějí vlastnit. Jestliže jste jeho, nepatříte nikomu jinému. On je ten alfasamec, kterého jste si vybrala, a žádný jiný šanci nemá. Nemějte jim to za zlé, jen jim občas připomeňte, že vám nesmí zasahovat do života.

Když pro vás něco udělají, pochvalte je, jsou rádi obdivovaní a hýčkaní. Udělejte pro ně něco na oplátku, poděkujte jim. Je to pro ně důležité.

2) Na rovinu

Nechoďte kolem horké kaše, pokud chcete něco řešit. Namísto vaší klasické odpovědi na otázku ,,Co je ti?“ ,,Nic,“ mu rovnou řekněte, co se děje, co vás štve, a co chcete řešit. Komunikace ve vztahu je základ, a věřte, že málokterý muž přijde na to, že se opravdu něco děje, a dovtípí se sám.

3) Bez detailů

Pokud budete něco svému milému vysvětlovat či vyprávět, použijte pravidlo ,,stručně, jasně, výstižně“. Žádné zdlouhavé příběhy s různými odbočkami, žádné složité návody. Mysl mužů funguje na bázi jednoduchosti. Chci to – dostanu to. Hlavně žádné složitosti.
muži, síla

4) NE dvě věci najednou

Jak se tak ví, ženy zvládají dvě věci najednou, což se o mužích říci nedá. Proto, až jim příště budete říkat něco důležitého, dbejte na to, aby byli v tu chvíli na pozoru. Neúkolujte je, jestliže se zrovna dívají na fotbal, protože v ten moment dokáží vnímat jen zápas. Celkově ale na ně nemějte přílišné nároky, řekněte jim jen to, co opravdu potřebujete, aby udělali nejdřív. Postupně pak můžete přidávat, ale při přehlcení informací mohou prostě zapomenout, nebo si žebříček důležitosti sestavit sami, ne úplně podle vašich představ.