Revoluční novinky v koupelně

Ranní a večerní čištění pleti je nezbytné a jedinečné, co pro svou pleť a potažmo krásu můžete udělat. I když se vám někdy nechce, vězte, že mýdlo a čistá voda nestačí!Naučte se svůj ranní i noční rituál a doveďte ho k dokonalosti tím, že nikdy nezapomenete a budete důsledná. I kdybyste se vrátila v nočních pozdních hodinách z ukázkového mejdanu a nechce se vám do koupelny, bez odklíčení obličeje se do postele nevrhejte!
Pokud nad večerním čištěním pleti mávnete rukou, póry na vaší pleti se vám během noci zanesou, pleť začne šednout, začnou přibývat vrásky. Nebude to ze dne na den, ale postupem času si můžete vypěstovat i akné. Během noci pokožka odpočívá a regeneruje. Proto je nutné pleť důkladně odlíčit, aby během noci pak měla možnost nastartovat znovu proces regenerace.
čištění pleti
Pokud pleť neodlíčíte a necháte ji pokrytou make-upem, líčidly, řasy nabarvené řasenkou, tento proces oživení pokožky zastavíte a vaše pleť bude chřadnout a předčasně stárnout.
Důležité je i ranní čištění pleti. Během vašeho spánku se pokožka zbavuje nečistot, které je třeba při ranním líčení odstranit a setřít.
Máme pro vás novinky v oblasti čištění pleti.
krásná dívka
Čistící a masážní přístroj Luna 3 ze silikonu je sice z dražších variant péče o pleť, ale dokonale vaši pleť zbaví nečistot, mazu a odumřelých kožních buněk. Jemné štětinky dokáží odstranit až 90 % nečistot! Tento přístroj se řídí přes aplikaci, kterou stáhnete do mobilu a na videu se vám ukáže, jak máte tuto „bombu na vyhlazení vrásek“ použít. Vybrat si můžete z několika typů.
Kromě toho, že vaši pleť vyčistí a vypne, zvládne i anti-age masáže. 
Ženy, které dávají přednost přírodním produktům, mohou použít houbičku pro ranní očistu. Je to doslova přírodní zázrak! Konjaková houbička se česky nazývá zmijovec a je známá i pod názvem áronova hůl. Roste v deštných pralesích a tamní ženy ji běžně používají při hygieně, a proto prý mají doslova alabastrovou pleť. Tento přírodní zázrak má neutrální pH, obsahuje minerály a je plná antioxidantů, které příznivě působí na pleť. Stačí ji jen navlhčit, aby změkla a přejíždět jemnými tahy přes obličej. Vaše pleť se vám odvděčí zářivostí a čistotou.