Barvy a jejich náhražky na vlasy

To, s jakou barvou vlasů se narodíte ještě neznamená, že pro vás bude celý život příznačná. Mnoho lidem pohled na jejich vlasy, přináší potřebu změnit jejich odstín a vypadat jinak. Aby ne, když jsou to právě ony, co z nás dělají člověka, který se i díky nim reprezentuje a cítí dobře.

dekorační kuličky

Barva na vlasy a její plusy a mínusy

Obarvení vlasů je nejčastější důvod, proč lidi navštíví kadeřnický salón. I když se barví už od nepaměti, musíte myslet (při tak radikální změně) skutečně na všechno. Ještě předtím, než se pro ni rozhodnete, musíte zvážit i možná negativa, které sebou tento proces přináší:

–       Můžete zjistit, že to není to pravé ořechové a na změnu bude pozdě.

–       Po čase vám barva začne odrůstat a bude potřeba ji opět obnovit.

–       Mnoho přípravků obsahuje chemické látky, které strukturu vlasů bohužel poškozují.

–       Už pouhé jedno obarvení vám může vlasy navždy změnit k horšímu. Nového odstínu se jen tak nezbavíte a budete nuceni dělat pravidelné úpravy stylingu.

Nový vzhled však přináší i pozitivní stránky:

–       Přidá vám na sebevědomí ve všech směrech.

–       Můžete se dopracovat ke vzhledu, který je vám bližší.

–       Získáte dobrý pocit z toho, že nebudete nikdy fádní.

–       Máte možnost experimentovat a zkoušet i různé kombinace nebo variace barev.

–       Živá a sytá barva vás rozzáří a přiláká pozornost mnoha lidí.
černovláska v košili

Smývatelná alternativa

Naštěstí se pro ty méně odvážlivé najdou i alternativy, které jim pomůžou získat jiný odstín jejich vlasů, ale s menším dopadem na jejich poškození a se smývatelným účinkem.

Jejich sortiment je pestrý, takže si z nabídky jistě vyberete. Kromě klasických barev máte i možnost se lišit a současně být velmi módní. Růžová, šedá nebo fialová barva jsou momentálně velmi moderní a díky přípravkům, které mají krátkodobý účinek, se jejich použití rozhodně nemusíte obávat. Právě naopak, zkuste změnu, která vám přidá na kráse, prospěje celkovému outfitu a díky tomu, že bude dočasná si ji budete ještě více užívat a chlubit se ní.