Oblékněte vánoční stromeček do nejnovějších trendů

Možná to pro vás bude překvapující informace, ale i módní trendy určují, co si letos dáme na vánoční stromeček, protože i vánoční výzdob se řídí přesně danými trendy. Každý rok nás proto překvapí stromečky nejrůznějších barev nebo dekorů.
 vánoční stromek u okna
Růžová, smaragdová nebo rubínová – i to jsou barvy letošních Vánoc
Vloni jste určitě postřehli spoustu nejrůznějších ultrafialových ozdob, které se na vás usmívali doslova ze všech výloh nákupních center, a bylo doslova nemožné je přehlédnout. Letošní trendy jsou v barvách drahých kamenů. Vedle tak určitě nešlápnete, pokud se rozhodnete pro barvy safíru, smaragdu, rubínu ad. Díky nim získá váš interiér elegantní a okouzlující nádech.
 
Další barva, která se po čtyřech letech opět vrací, je barva růžová. Tentokrát se ovšem jedná o jemnější tóny, jako například pastelová nebo starorůžová, ale i odstíny zlata nebo šampaň. Tyto nádherné barvy budou dobře vypadat s barvami drahých kovů.
 dítě a vánoční stromek
Vánoční stromeček v barvách duhy
Poněkud netradičně budete moci ozdobit vánoční stromeček v barvách duhy. Budete tak moci zapojit svojí kreativitu a stromek ozdobit do všech možných barev. Můžete tak směle experimentovat se svými zásobami ozdobiček z let minulých. Pokud chcete stromek přivést k dokonalosti, tak ozdobte každé patro jinou barvou, aby celý výsledek skutečně působil jako duha. Budete mít se zdobením sice více práce, ale výsledek bude jistě stát za to.
 
Nezapomínejte na bílou
Pokud jste vloni vsadili na zářivě bílou, nemusíte letošní rok na dekoraci vůbec nic měnit. V trendu bude totiž i letošní Vánoce. Je symbolem čistoty, jasnosti i nevinnosti, ale také touhy po dokonalosti. Pokud tedy na Vánoce toužíte po klasickém a nadčasovém vzhledu, zvolte právě neutrální bílou barvu. Kromě toho, že váš interiér nádherně rozjasní, dodá mu navíc i poklidnou atmosféru.