Zábava v laser aréně

Zkusili jste například nejrůznější skupinové sporty, jako je paintball a tak dále? Co takhle vyzkoušet něco podobného, ale bezbolestného? Nemusíte být ani někde venku, protože se počítá pouze to, když váš laser se dotkne protivníka. Díky tomu, že máte oblek na sobě, tak na obleku jsou speciální senzory, které zásah zahlásí v okamžiku, když se laser dotkne vašeho obleku. Je to hlavně bezbolestné a to jednoduché, je to bez nějakých zbytečných problémů, kdy se vám může něco přihodit. Nemůže vám někdo ublížit a podobně. 

Aztec (1)

Tohle je bezpečné, bezbolestné, a snadno dostupné, beze skvrn a tak dále. Je to mnohem lepší alternativa než třeba paintball. Jestliže se to ještě třeba nikdy v životě nemohli vyzkoušet, tak bychom vám se vší úctou chtěli tohle představit, jako volbu, díky které byste rozhodně neměli nudit a měli byste si tohle osvojit a zkusit si to. Labyrint aztécké ruiny? Vyberte si termín. Je to důležité, protože tohle je velice populární v Praze, a proto je důležité si všechno, včetně rezervace vytvořit včas. Laser game vás překvapí.

labyrint (44)

Vtáhne vás to do děje

Máte už dost počítačových simulací a počítačových her, ve kterých pouze ovládáte nějakou postavu a řídíte se podle toho, co je napsané a nakreslené na obrazovce? Pokud se chcete opravdu stát součástí reálné hry, kdy vy budete hlavní postavou a budete si tvořit svůj osud na základě vlastních a opravdu skutečných pohybů a podobně, tak tohle musíte v každém případě alespoň někdy zkusit, když se vám to bude hodit. Je to zase únik od reálného života, kdy zapomenete na všechny své problémy, protože se ocitnete najednou ve světě, kde je všechno úplně jinak A jde o to, aby vás nikdo nezasáhl. Je to všechno jenom hra, to je jasné, ale je potřeba si občas zahrát, abychom zapomněli na všechny problémy a nástrahy reálného života, nemyslíte? Jednoznačná odpověď zní ano. Budete nadšení.

Zábava v laser aréně
4.2 (83.33%)12