Vyberte si kvalitní a cenově dostupné ubytování

Hlavní město nabízí spoustu kulturních, vzdělávacích, ale také pracovních příležitostí, se kterými je spojena nutnost krátkodobých, či dlouhodobých pobytů. Problém je ovšem v cenových relacích, jejichž hladina bývá obvykle vyšší, než jste ochotni zaplatit, ať už jste soukromou osobou, nebo firmou. Proto přicházíme s výhodnou nabídkou , která zcela jistě vyhoví všem nárokům na moderní a cenově dostupném ubytování v okolí obchodního centra Černý most. Náš hostel disponuje několika typy pokojů vybavených novými podlahovými krytinami, účelovým nábytkem a sdíleným, nebo vlastním sociálním zázemím. Toto zařízení s oblibou využívají zaměstnanci firem pracující externě právě v Praze a jejím okolí. Výhodné jsou pro ně zejména dlouhodobé rezervace garsonek a apartmánů, na něž poskytujeme pět až dvacet procent slevy z celkové ceny.
Muž-stavební dělník s plány v podpaží
Garsonka pro dvě osoby-(ideální pro manželské páry, zdržující se v místě dlouhodobě). Pokoj je vybaven dvěma lůžky, malým kuchyňským koutem s dřezem a varnou deskou. Nechybí ani sociální zázemí v podobě sprchy a WC. Pokoj doplňuje malý jídelní stolek a dvě židle. Nezapomněli jsme ani na televizor, ledničku a mikrovlnnou troubu.
Garsonka pro čtyři osoby-nabízí podobné zázemí jako výše jmenovaný pokoj.
Část postele, před ní malý stolek, na němž leží otevřený notebook
Dvoupokojový 2+kk pro maximálně šest osob-je opět vybaven nábytkem a podlahovými krytinami v moderním designu přírodních a světlých barev. Disponuje kuchyňkou, TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC.
Třípokojový 3+kk pro maximálně osm osob-nabízí podobné zázemí jako výše zmiňovaný apartmán.
Bydlete v Praze opravdu blaze! Rezervujte si svoje vybrané pokoje, či apartmány ještě dříve, než ostatní!
Pro bližší informace o cenách, a také možnosti rezervace, navštivte naše internetové stránky a vyplňte rezervační, nebo poptávkový formulář.