Operace stěhování

Tím najmout myslím obrátit se při stěhovací operaci na profesionály. Proč? To je jednoduché. Mají zkušenosti. Mají potřebné vybavení. Mají silné chlapy, kteří si poradí i s tím nejtěžšími kusy nábytku. Taky mají vhodnou převozovou techniku, dodávky i náklaďáky všech možných rozměrů. A také mají vhodný obalový materiál, krabice, ve kterých se nerozbíjejí sklenice a další věci. Jsou prostě k tomuto účelu vybavení.

Stěhujeme se

Například stěhování v Praze 6 Stehovani-mamut.cz a nejen tam řeší skvěle firma Mamut spol. s r.o. Pracují docela zajímavým systémem.

Nejdříve k vám pošlou chlapíka, který celý proces vašeho přestěhování ze starého bytu do nového bude mít od začátku do konce na starosti. A tím od začátku do konce myslím to, že bude odpovídat za každý detail. Od zajištění podkladů pro vytvoření cenové nabídky, přes zabalení, roztřídění a označení krabic. Dále ručí za účinné obalení stěhovaných předmětů tak, aby nedošly k nějaké úhoně. Samozřejmě také odpovídá za to, že se během přepravy nic neztratí. Mimochodem, pro tuto okolnost je firma pojištěna.

V novém místě zajistí položení koberců a rozestavení nábytku. Budete-li chtít, vybalí i krabice a díky jejich řádnému označení, vše z nich uloží tam, kam patří.

Krabice kam se podíváš

Do jeho kompetence patří i logistické problémy. Ty nezačínají jen u výběru vhodného stěhovacího vozu. Musí především zajistit, že v místě kde budou vozidla parkovat, nebudou nijak omezovat dopravu a budou mít potřebná povolení vjezdu i parkování. Firma Mamut spol. s r.o. disponuje zkušenými pracovníky. Stěhování je především o těžké fyzické práci. Tito zaměstnanci, jsou schopni ji vykonávat a vykonávají ji dobře. Pokud chcete využít služeb firmy úplně, můžete si do požadavků rovněž dát, že vystěhovaný byt chcete nejen uklidit, ale také připravit ku předání pronajímateli. V bytě firma opraví a vymaluje stěny i stropy. Ale to je už jen třešnička a dortu.