Hotovost téměř na cokoli

Rozjezd vlastního podnikání je snem mnoha lidí a často přichází se zajímavými nápady, propracovaným byznys plánem a zkušenostmi. Většinou jsou to právě peníze, která celý sen zhatí a zastaví zrod nové firmy již v zárodku. Půjčit si u klasické banky na rozjezd podnikání totiž není vůbec snadné a je třeba dokazovat nejen účel peněz, ale také absenci dluhů a vysoké příjmy. Často se tak stává, že banka úvěr zamítne a celé podnikání skončí v zárodku. Často je přitom možností nebankovní hypotéka, která nemá tak přísné podmínky a nabízí potřebnou hotovost bez ohledu na účel využití. Jediné, co je k tomu potřeba, je vlastní nemovitost s dostatečnou hodnotou a pravidelný příjem. Start podnikání poté již nic nebrání a realizace plánů a podnikání může začít.

firemní kancelář

Vysněný rodinný dům

Mnoho rodin má skromný, ale náročný sen a je jím vlastní rodinný dům, ve kterém může rodina spokojeně žít a užívat si život. 100% hypotéka bohužel na trhu již neexistuje a vlastní prostředky jsou proto nezbytností. Možností je zastavení jiné nemovitosti, která poslouží jako ručení a umožní čerpání peněz během několika týdnů.

plánování domu

Sen o vlastním bydlení se tak může proměnit ve skutečnost a přesně podle představ vlastníků. Vyřízení úvěru je přitom jednoduché a obnáší jen základní papírování, které lze vyřídit i online. Úroky jsou potom podobné standardním půjčkám, a i dobu splácení lze roztáhnout až na dobu 30 let. Se stabilními měsíčnímu splátkami si tak mohou nový domov pořídit i rodiny, které by jinak musely žít v podnájmu. Nebankovní hypotéky, které u nás také naleznete, pak mohou využít i lidé s problematickou minulostí. Nenahlíží se u nich totiž do registru a předchozí problémy se splácením tak nejsou problémem. Stačí dostatečně vysoké příjmy a nemovitosti, na které není zástavní právo třetí osoby nebo instituce.