Naskočte na letní vlnu!

Ženská esence

Pokud si do vaší skříně ještě letos nenašly cestu žádné šaty nebo sukně, tak je právě teď nejvyšší čas! Není to žádné překvapení, že žhavým letním trendem jsou šaty a sukně všech střihů, barev i velikostí. Trendy letos velí: „Ničím se neomezujte a užívejte si slunce!“ Tak co, dáte přednost rozevlátým maxi šatům nebo žhavé minisukni?

Kůže vaše i cizí

Trendem pro letošní léto je kůže. Když ji máš, tak ji ukaž! Jednoznačně je letos IN cokoliv v mini délce, s průstřihy nebo ve zkrácené verzi. Čím více kůže vystavíte slunečním paprskům, tím lépe. A když přijdou chladnější večery, kožená bunda bude tou pravou volbou do města i na party.

žena na schodech

Volné kalhoty

Pokud vám nesedí ukazovat svou kůži, ani se necítíte jako princezna, bude pro vás právě tento letní trend tím pravým. Pro všechny vyznavačky pohodlí, elegance a praktičnosti jsou tu volné kalhoty. Možnosti kombinací jsou nekonečné a když si vyberete ten pravá letní materiál, jako je třeba len nebo mušelín, budete si léto užívat.

Do práce v kostýmku

I v práci se můžete vyladit podle trendů. Dalším letním hitem jsou lehké a barevné kostýmky. Sako s tříčtvrtečním rukávem vás uchrání před studenými prsty klimatizace a spodní díl vyberete podle aktuální nálady. Můžete obléct dlouhé kalhoty nebo jejich zkrácenou verzi, sukni i kraťasy. Variant formálních letních kostýmků je nespočet. Tak si vyberte ten pravá pro sebe.

žena v růžovém kostýmku

Jako popelka

A co na nohy? Chodit bosky po rozpálené městské dlažbě určitě nechcete. Boty by samozřejmě měly ladit ke zbytku vašeho outfitu, o tom není pochyb. A jestli se i při obouvání chcete držet posledních trendů, tak zcela jistě nešlápnete vedle se zlatou barvou a třpytivými kamínky. Nádech luxusu a hravosti k létu prostě patří. Můžete zvolit jemné vílí sandálky, nebo silnou platformu, decentní tvar nebo ostrou špičku, to vše je letos dovoleno.

Letní móda je především hravá a svobodná, tak si udělejte radost novým trend kouskem do vašeho šatníků a začněte si užívat.