Mužský krasavec

Za mužskou krásou se skrývá mnohé, ale především se klade důraz na charisma, které by rozhodně neměl žádný muž postrádat. Říká se, že muž nemusí být pěkný, ale musí mít určité charisma. Pod pojmem charisma rozumíme určité kouzlo a přitažlivost.
muž u auta
V posledních letech se u nás v České republice vyhlašuje nejen Česká Miss roku, ale také Muž roku. Tedy můžeme říci, že už máme nejen Miss ale i svého „Missáka“. Možná to vypovídá o tom, že muži o sebe v posledních letech hodně dbají, oproti letům minulým. Naopak muži v Česku patřili kdysi k NE zrovna voňavým. Ta doba už je naštěstí pryč a tak i my se můžeme pyšnit tím, že máme sexy muže. Muž by měl především ženě vonět. A nemluvíme zde jen o konkrétním parfému. Jde o úlohu feromonů, které vznikají při rozkladu mužského pohlavního hormonu testosteronu. Tyto feromony jsou vnímány čichem, proto se hovoří o vůni.
Co by měl dále takový mužský krasavec splňovat, aby mohl mít šanci uspět v soutěži na Muže roku?
Tak především mít patřičnou výšku, neboť na velikosti záleží. Dále široká ramena a výrazné symetrické rysy obličeje. To, zda má muž větší nos, může být v tomto případě právě předností.
A na co se musí muži připravit, pokud se chtějí stát Mužem roku?
I muže zde čeká promenáda ve spodním prádle, dále otázky od poroty, disciplína jako představení a volná disciplína.
muž s kapucí
Titulem Muž roku 2019 se stal 25letý Vojta Urban pocházející ze Vsetína, momentálně žijící v Praze. Dále bude Českou republiku reprezentovat v mezinárodní soutěži Mister International.
S mužskou krásou je to přesto trochu složitější než u ženy. Většina psychologů se totiž shoduje v názoru, že u mužů hraje větší roli v přitažlivosti to, zda má muž dobré pracovní postavení a je ekonomicky zajištěný. To se však v soutěži Muž roku nezkoumá, takže směle do toho, pokud je vám od 20-29 let!