Magická oslava pro vaše nejmenší

Máte děti? Pak jim určitě pořádáte narozeninové oslavy. Malé děti se na oslavy velmi těší, protože ví, že je čeká speciální den plný krásných zážitků a překvapení. Pokud už máte dostatečně velké děti na to, aby si užily narozeninovou oslavu se vším všudy, a chcete na ni pozvat i kamarády, je vhodná doba se zamyslet nad vhodným programem. Děti se potřebují zabavit, a vhodným programem se pobaví i dospělí. Kouzelník na dětskou oslavu je skvělou volbou.

eso v rukávu

Oslava narozenin bez smíchu není žádná oslava. Smích a zábava k dětským oslavám nepochybně patří, a právě skvělá zábava je tím nejlepším dárkem. O zábavu, která přiláká pozornost všech hostů, včetně dospělých, se postarám já.

V čem je oslava s kouzly výjimečná?
Nejde jen o to převést dětem kouzla a pobavit je z pozice diváků. Pro děti je důležitý zájem a pocit, že jsou něčeho součástí. To je u mého vystoupení naprostá samozřejmost, že zapojuji všechny děti do kouzlení. Zábava je tak ještě větší a lepší, když mají děti možnost zapojit se do nějakého kouzelnického triku.

kouzlení s dětmi

Díky společnému kouzlení jsou děti nadšené, a představení si užijí na 100 %.
A to není vše – aby měly děti památku i na něco jiného než na kouzla, vytvářím pro ně v průběhu představení zvířátka z balonků. Děti je milují, a možná se nějaké to zvířátko taky naučí složit.

Oslava za přítomnosti kouzelníka dostává úplně nový rozměr. Nejde jen o “nucenou” zábavu, ale o zážitek na celý život. O zábavu se dokážu postarat i na akcích pro dospělé. Kouzla a magie dokážou pobavit a zaujmout každého, ne jen malé děti. Proto jsem zván na firemní akce, večírky, oslavy narozenin dospělých, a dokonce i na svatby. Svůj program vždy přizpůsobuji konkrétní akci, aby byla zábava nenucená, a aby každý rád vzpomínal na krásné chvíle, které jsme spolu prožili. Podívejte se na spoustu videí z mých vystoupení, a uvidíte, jak se všichni bavili.