Vysavač do bazénu

Každý z nás, kdo má na své zahradě bazén, tak ví, že ho udržet v čistotě je velký problém. Pokud máte děti, kteří se neustále chodí koupat a neumývají si před bazénem nohy, tak je těžké udržet čistotu vody. Samozřejmostí je, že filtrace jede na plné obrátky, ovšem i to je v tomto případě málo. Je potřeba také používat síťku na hmyz, kterou seberete alespoň povrchový bordel a nečistot. Ovšem i když tohle nestačí, tak nasaďte nejlepší kalibr proti nečistotám a tím je bazénový vysavač Chlorito.

vysavač (2)

Pokud jste nikdy o bazénovém vysavači neslyšeli, tak děláte velkou chybu. Nejen, že budete mít bazén nádherně čistý, ale také nebudete mít zakalenou vodu a nebudete mít kluzné dno. Navíc si budete moct vybrat, jaký vysavač chcete a také jaké kartáče bude vysavač mít. Vždy je dobré vybírat podle toho, jaké má hrany bazén, protože pokud nemáte bazén kulatý, tak si musíte koupit hlavici vysavače trojúhelníkovou, abyste se dostali do rohů. Vysavače se dělají ve tří variantách a to na ruční vysavač, poloautomatický vysavač a také automatický vysavač. Na Vás klasický bazén na zahradě bude stačit bohatě ruční vysavač, či poloautomatický. Plně automatické se využívají spíše na velká koupaliště, kde není prostor na vysávání ruční.

vysavač

Dále tato firma prodává všechen sortiment, týkající se bazénů a vířivek. Najdete zde všechnu chemii na ošetření bazénu a to včetně soli a stabilizátoru ph. Ke všem výrobkům si také můžete prohlédnout recenze, které zde zanechali zákazníci. Na mnoho zboží je také sleva a tak neutratíte velké peníze. Navíc si můžete být jisti, že jsou všechny výrobky kvalitní a to díky tomu, že má firma více jak 12 letou zkušenost s těmito výrobky.

Pokud tedy chcete svůj bazén během léta, či v zimě udržet neustále čistý a také v kondici, tak neváhejte a zakupte bazénový vysavač. Zaručeně bude fungovat a opět bude Váš bazén úplně čistý.