Sedací vak jenom pro mě?

Sedací vak? Proč ne? Pěkně se v něm rozvalíte, a hodíte se do pohody! No není to krásná představa? Nebo si vezmete knížku a uvaříte si čaj, a je to! Kdo měl doma sedací vak, byl králem nebo královnou! Kamarádi se k němu hrnuli, a střídali se kdo si na něj jako první sedne! Z čeho jsou ty naše vlastně vyrobené? Z kožené a polystyrenové kuličky, pro lepší sezení. Proto se hoďte už nyní do klidu a odpočívejte. Máte za s sebou dlouhý a náročný den? Nechce se vám vařit, ale sednout si a nic už nedělat? Pak pro vás máme to pravé řešení! Náš sedací vak vám splní váš sen!

sedací vak

Dodáváme je totiž v různých barvách, a zajisté si u nás vybere opravdu každý! Je totiž i snadno udržovatelný, takže se nemusíte bát, že byste jej museli pracně drhnout a strávili na tom více času, než vysedáváním na něm! Tento náš vak můžete umístit opravdu kamkoliv! Ať už je to ložnice, obývací pokoj, pokoj, pracovna nebo i kuchyně! Ano i v kuchyním byly dříve pohovky, na které jste se mohli po obědě natáhnout a nechat vaše tělo, aby v klidu mohlo trávit. Velký pozor si, ale dávejte na to, když byste chtěli prát obal tohoto vaku, je totiž nepratelný! A teď si zajisté říkáte, jak ho budete udržovat v čistotě, protože nejsem žádné prasátko, a běda kdyby přišla návštěva a viděla, že je znečištěný, například třeba od čokolády!

sedací vak

Pro malé znečištění využijete vlhký hadřík, a pokud bude vak opravdu více znečištěn tak si připravíte mýdlovou vodu. Pozor, ale na drátěnky a jiné ostré předměty. Mohly by totiž tento krásný kousek poničit, a esteticky by to nevypadalo vůbec hezky! Jen prosím nenechávejte zbytky z mýdlové vody na vaku, aby na něm nezůstaly skvrny, protože kdo by chtěl mít malé, nebo velké fleky? To už se potom zachránit bohužel moc nedá. Jsme beanbag, zajisté vyberete ten vysněný! Nemáme jen sedací vaky, ale také pískoviště pro vaše ratolesti. I skluzavky a trampolíny u nás také najdete, protože které dítě by nemilovalo skluzavku, a co teprve trampolínu? V případě jakýkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, a my vám rádi poradíme.