S dětskou trampolínou potěšíte své ratolesti, ale i sebe

Děti se baví skotačením, mají k tomu dostatek energie a využívají své tělo jako dokonalý nástroj k projevu svobodného, volného pohybu, proto bychom jim měli dopřát vhodné prostředí, aby své plány mohly realizovat. Pro děti jsou vhodné zejména jízdní kola, pravděpodobně si vybavíte i vaše dětství, kdy bylo pro vás kolo jednou z nejdůležitějších věcí, kterou jste doma měli. Další velmi zdraví prospěšnou aktivitou je plavání, a to zejména v nechlorované vodě přírodních rezervoárů. Na závěr bychom vám rádi připomněli, že můžete dětem pro skotačení dopřát i nářadí, které mohou využívat doma, a přitom jim přinese tolik radosti – dětské trampolíny.

trampolína s ochrannou sítí

Co je pro ně typické a čím je jejich prospěch tak významný?

Jsou především bezpečné – především se zaměřte na nářadí certifikované a zabezpečené, v prodeji u renomovaných prodejců. Neriskujte zdravotní újmu nevhodnou konstrukcí z tenkostěnných trubek s krátkou životností. Zároveň dbejte na to, aby trampolína byla zajištěna krytem obvodových pružin z PVC a obvodovou sítí. Důležité je také nářadí postavit na volném prostranství ve stabilním a rovném terénu, nejlépe na trávníku.

děti na trampolíně

Pohyb udržuje zdravou mysl – odrazy od pružné plochy jsou svérázný, nenapodobitelný pohyb, během krátké doby se začnou uvolňovat do krevního řečiště endorfiny a vaše nálada se z bodu mrazu brzy promění v pohodu. Stačí vám jen pár minut, a to nemusíte ani předvádět akrobatické prvky.

Bojujte proti dětské obezitě – pohled na otylé děti je něco úděsného, je v tom cosi tragického, neboť takové děti si ani nemohou užít svého těla dosytnosti, v jeho obrovských pohybových možnostech. Dětské trampolíny Goodjump.cz mají výhodu v tom, že jsou bezpečné i pro děti s nadváhou, a že jim neublíží při skákání, zejména co se týče kloubů a páteře. Tímto způsobem lze velmi efektivně spalovat kalorie, a pokud dětem dopřejete zdravější jídelníček, obezita se zakrátko může zcela vytratit.