Řešení pro zmrzlé ruce

Jako rodič to jistě znáte, najít dostatečně kvalitní zimní oblečení pro vaše dítě, je někdy velmi složité. Zimní oblečení pro děti totiž musí splňovat mnoho různých požadavků, které na dospělácké oblečení nemáme. Jaké to jsou?

  • Oblečení musí být extrémně odolné vůči mechanickému poškození.
  • Musí být nepromokavé, opravdu nepromokavé.
  • Za všech okolností musí držet na místě, kam jej rodič oblékne.
  • Musí udržet dítě v teple.
  • Má reflexní prvky, bezpečí dítěte je důležité.
  • Pokud jde o doplňky, nedají se ztratit.

Není to zrovna málo požadavků, že? Pojďme se podívat, co rodič očekává například od zimních rukavic.

rukavice s očima

Pro menší děti jsou určitě vhodné palčáky, lépe udržují tepelný komfort a také se lépe oblékají. Musí být dostatečné dlouhé, aby se dítěti nedostal sníh do rukávů, měly by mít stahovací pásek kolem zápěstí, aby nesklouzly z ruky dolů. A také bezpečností šňůrku nebo sponu pro případ, že si dítě rukavici přeci jenom vysvlékne, tak aby ji okamžitě neztratilo. O tom že nesmí profouknout, promoknout, musí dostatečně hřát a ideálně chránit křehké dětské prsty před úrazy na sněhu a ledu, snad škoda mluvit, to je prostě samozřejmost. Zapomněli jsme na něco? Ale jistě! Když budou zářit reflexními prvky, budou se dobře hledat v případě, že je dítě zvládne opravdu ztratit, jinak budou plnit svou funkci a vaše dítě bude vidět na dálku.

dítě ve sněhu

Zdá se vám nemožné, aby obyčejné rukavice splnily všechny výše uvedené požadavky? Potom ještě neznáte rukavice Didriksons! Hravě splní všechny požadavky rodičů a perfektně sednou na hravé dětské ruce. Díky podlepeným švům a vodoodpudivé úpravě máte jistotu, že ani po několika hraní ve sněhu nebude mít váš potomek mokré a studené ruce. Zní to skoro neuvěřitelně, že? Takové rukavice byste si přáli nejen pro, ale i pro sebe. Rukavicemi ovšem nabídka nekončí. Ve stejné kvalitě a se stejnými parametry můžete od značky Didriksons pořídit svým dětem kompletní zimní výbavu. Potom už vás nerozhodí žádné počasí.