Práce ve skladu

Můj přítel vždycky pracoval v práci, která se týká skladu anebo výkladu zboží. Dříve pracoval ve zdravotnictví, kde pracoval ve skladu a přebíral léky. A na starost měl opravdu kvalitní a záslužnou práci, která se mi na tom líbila. Přítel byl vždycky takový pečlivý, že dělal v práci pořádně, takže se mi to líbilo a díky tomu jsem na něj byla velice pyšná. Potom, když přítel skončil ve zdravotnictví, zkoušel taky práci v potravinářství. Dělal tam samozřejmě obdobnou v práci, stejně tak jako ve zdravotnictví. Přítele prostě bavila práce ve skladu, takže potom nebylo divu, že i když odešel v potravinářství, tak šel pracovat jinam.

Pracoviště musí být čisté.

A týkalo se to obdobné práce, jak jinak. Přítel pracoval pro firmu doceram, která se zabývá průmyslovými keramickými komponenty doceram. A musím vám říct, že když mi přítel řekl, že bude pracovat v této firmě, tak jsem mu nemohla věřit. Protože jsem si myslela, že přítel na takovou složitou práci opravdu nemá schopnosti. Musím říct, že firma doceram se zabývá vývojem, ale také kvalitní výrobou vysoce odolných dílům například pro průmyslovou keramiku, která se využívá v průmyslových odvětvích. Hlavně je to zaměřeno na mechaniku, ale také například testovací konektory nebo středící a centrovací piny.

Ve firmě jde o přesnost.

Vůbec jsem to nedokázala pochopit, že tohle přítele může bavit. A když jsem se ho na to zeptala, tak mi řekl, že ho to baví. Potom když řekl, že vyrábí taky kompozitní materiály, protože výroba kompozitních materiálu není jednoduchá, tak se musí u toho snažit. Byla jsem ráda, že přítel konečně dělá práci, která ho baví. Podle mého názoru opravdu každý muž, který se zabývá výrobou kompozitních materiálů Imtts, tak by měl být oceněn, protože taková výroba musí být opravdu hodně přesná, takže si to zaslouží obdiv. U mě ho přítel má. Hlavně, když pracuje v kvalitní a přátelské firmě.