Kvalitní automobily

Našli jste si perfektní nový byt, ale nemáte jak se přestěhovat do toho vysněného bydlení? Už to pomalu vzdáváte? Teď už nemusíte, obraťte se na nás a využijte našich služeb. Nabízíme vám pronájem různých typů dodávek, mezi ně patří například velice spolehlivý a prostorný Ford tranzit https://www.rentcarservice.cz/ford-tranzit-22-tdci-l4h2-15-m3-6-st-prevodovka-praha, do kterého se vám vejde jistě spousta věcí a krabic, které potřebujete přesunout z jednoho místa na druhé co nejrychleji a nejbezpečněji.

dodávkový vůz

Na čím delší dobu si od nás pronajmete automobil, tím levnější sazbu vám nabídneme, pokud tedy potřebujete třeba dva měsíce převážet větší náklady je to pro vás velice výhodné a cena je více než příznivá. Vyberte si takou dodávku z naší nabídky, která vám bude vyhovovat jak parametry, tak i rozměrem přepravního prostoru. Navíc se do tohoto typu auta vejde také několik spolucestujících, takže můžete vzít sebou kamarády, kteří vám jistě rádi a ochotně pomohou přestěhovat veškeré krabice a další věci, takže ušetříte spoustu času, který pak můžete strávit třeba tím, že spolu oslavíte váš nový byt.

krabice

Naše působnost se vymezuje hned na okolí několika velkých měst v České republice v čele s Prahou, takže se jistě vejdete do naší působnosti a budete mít tak ušetřený čas a také peníze za stěhovací firmu. Stěhování s námi pro vás nebude žádný problém, jistě u nás najdete takové vozidlo, které vám bude naprosto vyhovovat a všechno co potřebujete, s ním zařídíte jedna dvě. Zbývající volný čas pak můžete věnovat něčemu, co je zábavnější, případně můžete zařizovat svůj nový byt, aby byl útulný jako hnízdečko. Přátelé, kteří vám pomáhali, pak jistě ocení malý kolaudační večírek za odměnu. Vsaďte na výhodný pronájem, jistě je to pro vás přijatelnější než kupovat auto a dál se o něj starat.